Gal Gadot, Red Notice hakında konuştu

gal gadot

Netflix’in yeni aksiyon komedisi “Red Notice“in başrollerinde; Wonder Woman olarak tanınan Gal Gadot, “Hızlı ve Öfkeli” ve “Jumanji” serilerinde yer almış Dwayne Johnson ve Deadpool olarak karşımıza çıkmış Ryan Reynolds bulunuyor.

Film, bir Interpol ajanının, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşmesinin hikayesini konu ediniyor. Filmin vizyon tarihi gibi ayrıntılar ise hâlâ belirsizliğini koruyor. Filmin başrollerinden biri olan Gal Gadot ise film hakkında konuştu.

gal gadot ve dwayne johnson

Gal Gadot, pandemi sırasında çekimlerin nasıl olduğunu anlattı

Filmin çekimleri, 2020’nin Mart ayında başlamıştı ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden durdurulmuştu. 2 haftalık olacağı düşünülen ertelenme, yaklaşık 6 ay sürdü. Ünlü oyuncu geçtiğimiz aylarda tekrar başlayan çekimler hakkında konuştu:

“Artık eve döndüğüme göre, son birkaç aydır “Red Notice” çekimleri üzerine düşünmek için zamanım oldu. Salgın sırasında işe geri dönebilmek için özellikle müthiş ekibimiz çok fazla fedakarlıkta bulundu. 7 gün 24 saat tecrit edilmemiz ve sadece sete gidip gelmemiz gerekiyordu. Ekip, birkaç ay boyunca ailelerinden uzak durmak zorunda kaldı ve herkesi güvende tutarken mümkün olan en iyi filmi sunabilmemiz için ellerinden geleni yaptılar. Her şeyin, arkasında kolektif bir güç varken etkili ve özel olduğunun her zaman farkındayım. Bu kesinlikle öyleydi.”

Aynı zamanda filmin yönetmeni ve rol arkadaşlarına da şu sözlerle saygılarını sundu:

“Red Notice ekibine çok teşekkür ederim. Rawson Thurber ve harika yardımcı yıldızlarım The Rock ve Ryan Reynolds’a teşekkür ederim. Herkesin filmi izlemesi için sabırsızlanıyorum! Bu çok iyi.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
justice league the synder cut seyrederiz 2
mm

Justice League: The Synder Cut filminden görseller yayımlandı

Sonraki
his dark materials
mm

His Dark Materials 2. sezonu yayımlandı