Timothée Chalamet

Willy Wonka’nın gençliği için Timothée Chalamet ve Tom Holland düşünülüyor

Warner Bors., yeni bir Willy Wonka filmi yapacağını açıkladı. Karakter, Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitabında görünmeden önce de popüler bir karakterdi. Ancak 1971 yılında Gene Wilder tarafından canlandırılması ile birlikte olağanüstü bir popülerliğe kavuştu. Aynı zamanda film, 2005 yılında ünlü oyuncu Johnny Depp ile birlikte tekrar çekildi. Warner Bros. ise yeni bir uyarlamanın geleceğini duyurdu.

Wonka’nın gençliğine odaklanacak olan film için iki başarılı aktör düşünülüyor. Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve bu yıl içerisinde Dune filmi ile karşımıza çıkan Timothée Chalamet, başrol adaylarından biri. Diğer başrol ise kısa bir süre sonra Cherry filmi ile izleyici karşısına çıkacak, Marvel Sinematik Evreni’nin yeni Spider-Man‘i Tom Holland. Rolün hangi oyuncuya gideceği ise belirsizliğini koruyor.

willy wonka

Willy Wonka filmi ile ilgili tüm bildiklerimiz

Filmin yönetmen koltuğunda Paul King oturacak, yapımcılığını ise daha önce eleştirmenlerce beğenilen Paddington’u yapan David Heyman üstlenecek. Karakterin geçmişini ve ilk yıllarını anlatacak olan filmin çıkış tarihi ise 17 Mart 2023 olarak belirtildi.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.