spider-man 3

Spider-Man 3, Noel temalı olabilir

Başrolünde Tom Holland’ın bulunduğu, Marvel ve Sony’nin ortak yapımı olacak Sider-Man 3 filmi ile ilgili yeni bir teori var. Şu sıralar kadrosuna katıldığı söylenen yeni isimlerle anılan film setinden yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde Zendaya ve Tom Holland, bir donut dükkanı setinden çıkarken görüntülenmişti. Şimdi de aynısı olması beklenen donut dükkanının yeni bir fotoğrafı paylaşıldı. Bu fotoğraf sayesinde filmin Noel temalı olabileceği düşünülmeye başlandı.

spider-man 3

Spider-Man 3 hakkında bildiklerimiz

Marvel’ın geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 17 Aralık 2021 günü izleyiciler ile buluşacak. Serinin 3. filminin çekimlerinin şubat ayında tamamlanması bekleniyor.

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Pater Parker görünümü izlemiştik. Marvel Studios patronu Kevin Peige’e göre Spider-Man 3 filminde, mahallemizin kahramanı Peter Parker hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz. Yeni filmde, mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşınacak olsa da karşımıza çıkacak olan yeni Spider Man, biraz daha özgün olacak.

Aynı zamanda eski Spider-Man filmlerinden karakterlerinin kadroya katılmış olması da paralel evrenlerin bulunacağı teorisini destekliyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.