armie hammer shotgun wedding

Josh Duhamel, Shotgun Wedding filminde Armie Hamer’ın yerini alabilir

Son güncelleme:

Geçtiğimiz aylarda, ünlü oyuncu Jennifer Lopez ve Call Me by Your Name, Rebecca, The Soical Network gibi yapımlarda bulunan Armie Hammer‘ın, Shotgun Wedding adlı bir filmde yer alacağını öğrenmiştik. Bir süre önce, Armie Hammer ile ilgili haberler çıkmaya başlamıştı. Hammer’ın eski sevgilileri, Hammer ile ilgili ilginç özelliklerden bahsetmişlerdi. Hiçbiri tam olarak kanıtlanmamış olsa da Armie Hammer’ın hayatında bulunan birçok kişi, bu bilgileri doğruladı.

Bu yaşananlardan Armie Hammer’ın, Jennifer Lopez ile başrolünu paylaştığı Shotgun Wedding filminin kadrosundan ayrıldığı açıklanmıştı. Birçok kişi, Armie Hammer ile ilgili çıkan haberlerden dolayı olduğunu söylese de oyuncu, bu pandemi döneminde çocuklarını başka bir ülkede yalnız bırakamayacağını bu yüzden de kadrodan ayrıldığını belirtti.

josh duhamel shotgun wedding

Josh Duhamel, Armie Hammer yerine Shotgun Wedding kadrosuna katılabilir

Safe Haven, Life As We Knor It, Las Vegas ve Love, Simon gibi yapımlarda yer alan Josh Duhamel‘in, Jennifer Lopez’in hem yönetmenliğini yaptığı hem de başrolünü üstlendiği filmin kadrosuna katılacağı söyleniyor. Rolü alacağı kesin olmasa da oyuncu ile görüşmelerin devam ettiği açıklandı.

Romantik komedi türünde olacak olan film, Tom ve Darcy adlı iki genci odağına alıyor. Tom ve Darcy, evlenmeye karar verir ancak düğün arifelerinde partideki herkes rehin alınır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Leyla ile Mecnun
Leyla ile Mecnun çok yakında Exxen’de