White Lines

White Lines, 1. sezonunun ardından iptal edildi

Netflix’in en sevilen yapımlarından olan La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina’nın senaristliğini üstlendiği dizi White Lines, 15 Mayıs’ta izleyiciyle buluşmuştu. Dizi, Rotten Tomatoes’ta % 63 oranında başarılı bulunmuş ve IMDb’de 6.6’lık bir puan almıştı. White Lines’a gelen eleştiriler ise tamamen izleyicileri ikiye bölmüş durumdaydı.

İkinci bir sezonun olabileceğine dair söylentiler olsa da, başrol oyuncularından Daniel Mays, White Lines’ın tek sezon olduğunu ve Netflix için yapıldığını şu sözleri ile doğruladı:

“Dizi esasen bir sezonda sona eriyor ama çok daha fazlası için ileriye dönük bir alan açılmıştı.”

White Lines

White Lines konusu

Dizide Manchesterlı, tanınan bir DJ’in cesedinin, İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından 20 yıl sonra bulunması anlatılıyor. DJ’in kız kardeşi ise ağabeyinin başına ne geldiğini öğrenmek için İspanya’da bulunan bu adaya dönüyor ve olayın perde arkasını araştırmaya başlıyor. Bu araştırmaları onu örtbasların ve yalanların gerilim dolu dünyasına doğru yola çıkarıyor. Bu yolculuk aynı zamanda onu kendi karakterinin karanlık yanlarıyla yüzleşmesini de sağlıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.