Netflix’in Yeni Dizisi White Lines’ın ilk fragmanı yayımlandı

IMG 20200426 170926

Son zamanlarda dizi ve filmleri ile tüm dünyanın gönlünde taht kuran dizi/film platformu Netflix, bu sefer de dram ve polisiye türünde bir yapımla karşımızda.

Yine Netflix’in sevilen yapımlarından olan La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina’nın senaristliğini üstlendiği dizi White Lines, 15 Mayıs’ta izleyiciyle buluşacak.

Dizide Manchesterlı, tanınan bir DJ’in cesedinin, İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından 20 yıl sonra bulunması anlatılıyor. DJ’in kız kardeşi ise ağabeyinin başına ne geldiğini öğrenmek için İspanya’da bulunan bu adaya dönüyor ve olayın perde arkasını araştırmaya başlıyor. Bu araştırmaları onu örtbasların ve yalanların gerilim dolu dünyasına doğru yola çıkarıyor. Bu yolculuk aynı zamanda onu kendi karakterinin karanlık yanlarıyla yüzleşmesini de sağlıyor.

White Lines

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Laura Haddock, Marta Milans ve Juan Diego Botto gibi isimler bulunmakta.

Çekimleri Haziran-Ekim ayları arasında süren White Lines, İbiza ve Mayorka adalarında çekildi. Her biri 60 dakika olacak 10 bölümden oluşan dizi 15 Mayıs’ta Netflix’te yayımlanacak. Hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz.

Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
mm

Netflix Türkiye Mayıs ayı programı

Sonraki
the falcaon ljjvfjnakş
mm

Koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara veren diziler