Space Jam 2 tanıtımı yayımlandı

mm
Space Jam: A New Legacy

Başrolünde, tüm zamanların en büyük basketbol oyuncusu olarak kabul edilen Michael Jordan’ın olduğu 1996 yapımı animasyon filmi Space Jam, tam 25 yıllık bir aradan sonra geri dönüyor. Geçtiğimiz aylarda Space Jam’in devam filminde, ikonik Looney Tunes karakteri Bugs Bunny’nin partnerinin Los Angeles Lakers’ta forma giyen ünlü basketbolcu LeBron James olacağı zaten duyurulmuştu. Şimdi ise merakla beklenen filmden bir tanıtım paylaşıldı. Tanıtımda LeBron James’i Space Jam 2 forması ile görüyoruz.

23+] Space Jam 2 Wallpapers on WallpaperSafari

Space Jam konusu

Hatırlamayan ya da bilmeyenler için 1996 yılında vizyona giren orijinal Space Jam filminin konusundan kısaca bahsedelim.

Michael Jordan basketboldan emekli olup, beyzbola geçiş yapar. Bu sırada Bugs Bunny ve diğer Looney Tunes karakterleri Nerdlucks adında bir çete tarafından esir alınır. Looney Tunes karakterlerinin serbest kalmaları için çete üyelerinden oluşmuş basketbol takımını yenmeleri gerekmektedir fakat çete üyeleri, birkaç tane NBA oyuncusunun yeteneğini çaldıkları için yenilmeleri imkansızdır. Bu yüzden Looney Tunes karakterleri Michael Jordan’ın yardımını ister ve Jordan da isteksiz bir şekilde yardım etmeyi kabul eder.

2. filmin tam olarak neyi konu alacağı ise henüz tam olarak belli değil. Ancak LeBron James, daha önce 1996 yılında yayımlanan ilk filmi devam ettiren bir film yerine sıfırdan bir yapım olarak karşımıza çıkacağını söylemişti. Muhtemelen Warner Bros. ve film ekibi bu şekilde hem yeni nesil kitleyi içine çekecek hem de eski izleyici kitlesinin de aşina olduğu bir yapım ortaya çıkarmak istiyor.

Space Jam: A New Legacy, ülkemizdeki izleyicileriyle 16 Temmuz 2021 tarihinde buluşacak.

Yayımlanan tanıtımı hemen aşağıdan izleyebilir ve Space Jam: A New Legacy ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar  olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
White Lines
mm

White Lines, 1. sezonunun ardından iptal edildi

Sonraki
Enola Holmes
mm

Enola Holmes filminin afişi yayımlandı