The Secrets We Keep filminin fragmanı yayımlandı

0d91a5dc76a615acf32a20c542d8ddbf

The Secret We Keep, Adler ve Ryan Covington’ın senaryosunun, yönetmen Yuval Adler tarafından yönetildiği yeni bir Amerikan drama gerilim filmi. Yapımın ilk olarak 16 Eylül’de sınırlı bir sürümle yayımlanması, ardından da talep üzerine 16 Ekim’de Bleecker Street (film dağıtım şirketi) tarafından tamamen yayımlanması bekleniyor.

Filmin oyuncu kadrosu

Filmin başrol kadrosunda The Girl with Fire, Seven Sisters filmleriyle tanınan Noomi Rampage; The Killing, RoboCop‘la öne çıkan Joel Kinnaman ve Away We Go, Argo gibi yapımlardan tanıdığımız Chris Messina bulunuyor. Onlara ise Amy Seimetz, Lucy Faust ve Victoria Hill eşlik ediyor.

The Secrets We Keep

Filmin konusu

İkinci Dünya Savaşı sonrası Amerika’da, kocasıyla (Messina) banliyölerde hayatını yeniden kuran bir kadın olan Maja (Rapace), komşusunu (Kinnaman) kaçırır ve kendisine karşı işlediğine inandığı korkunç savaş suçlarından intikam almak ister.

Filmin idari yapımcılığını da üstlenen Rapace, konu ile ilgili şunları söyledi:

“Senaryoyu ilk okuduğumda, Maja’nın kendi mutluluğu ve iyileştirme mücadelesiyle ilgili bir şey kalbime dokundu. Sadece benimle kaldı. Onu unutamadım, onu bir kenara koyamadım. Ruhuma hakim oldu.”

Ayrıca Rapace, canlandırdığı karakter Maja için şu ifadeleri kullandı:

“İlham verici ama karmaşık, o sadece iyi ve sevimli bir karakter değil, çok katmanlı.”

The Secrets We Keep’in fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu tarz gelişmelerden bilgi sahibi olmak için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
1597702781383 86752638

Laurence Fishburne, Matrix 4 kadrosunda neden olmadığını açıkladı

Sonraki
White Lines
mm

White Lines, 1. sezonunun ardından iptal edildi