trinkets

Trinkets 2. sezonuyla 25 Ağustos’ta Netflix’te!

Netflix’in 14 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmaya başlayan, Trinkets adlı gençlik dizisinin 2. ve final sezonunun yayın tarihi belli oldu. Dizi, kleptomani hastası olan üç kızı odak noktasına alıyor. Başrollerinde Brianna Hildebrand, Quintessa Swindell ve Kiana Madeira’nın bulunduğu dizinin yeni sezon tarihi, Netflix’in resmi Instagram hesabından paylaşılan bir gönderi ile duyuruldu.

Smith, Amy Andelson ve Emily Meyer tarafından hazırlanan, 7,1 gibi bir IMDb puanına sahip olan dizi ilk sezonunun ardından hemen 2. sezon onayını almıştı. Onay alan 2. sezon ise dizinin final sezonu olacak. Final sezonu olacak bu yeni sezon ise 25 Ağustos’ta Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

Trinkets konusu

Aynı adlı romandan uyarlanan dizide, babasının yeni işi yüzünden yeni bir yere taşınmak zorunda kalan Elodie, kleptomani yani hırsızlık hastasıdır. Babasının zoruyla katıldığı destek toplantılarından birinde, birbirlerinin tamamen zıttı olan iki kleptomani hastası ile daha tanışır: Tabitha ve Moe. Bu üç zıt karakter farkında olmadan çok değerli bir arkadaşlığa adım atarlar.

Dizinin 11 ay önce yayımlanan 2. sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
menajerimi ara
Menajerimi Ara 33. bölüm 2. fragmanı yayımlandı