Megan Fox’lu Rogue filminin fragmanı yayımlandı

mm
megan fox rogue

Güzel oyuncu Megan Fox’un başrolü olduğu aksiyon gerilim türü Rogue filminden fragman yayımlandı. Rogue, hatırlayacağınız üzere, on yıldan uzun bir süre önce çekilen bir katil timsah filminin de adıydı. Şimdi ise timsahların yerini katil aslanlar aldı ve Megan Fox da onların peşlerine düşecek. Ayrıca başka canlılarla da savaşması gerekiyor.

Rogue konusu

Filmde Megan Fox, takım lideri O’Hara olarak, Afrika’nın ücra bir köşesinde tutsakları kurtarmak amacıyla cesur bir görevde bulunan  bir paralı asker ekibinin lideri rolünde bulunuyor. Görev elbette ters gidiyor ve ekip Afrika’da mahsur kalıyor. O’Hara’nın takımı kanlı, isyancı bir çeteyle acımasız bir mücadeleye girerken, bir yandan da onları tek tek avlayan vahşi aslanlardan oluşan bir grupla yüzleşmek zorunda kalıyor.

megan fox rogue

Yönetmen koltuğunda M.J. Bassett oturan filmin senaryosunu Isabel Bassett ile Philip Winchester birlikte kaleme aldı. Filmde Megan Fox’un yanı sıra Jessica Sutton, Calli Taylor, Brandon AuretAdam Deacon ve Sisanda Hennada yer alıyor.

Lionsgate, filmi 28 Eylül’de dijital platformlarda gösterimde sunacak. Çok geçmeden Blu-ray ve DVD satışı da başlayacak.

Son olarak Think Like a Dog filminde rol alan Megan Fox’un yeni projelerinden ve Rogue filmi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
jurassic park

Jurassic Park Netflix’e geliyor!

Sonraki
trinkets

Trinkets 2. sezonuyla 25 Ağustos’ta Netflix’te!