The Weeknd’den anime tarzı müzik klibi!

the weeknd snowchild

The Weeknd’in yeni şarkısı Snowchild’a anime tarzı klip

The Weeknd,yeni single’ı Snowchild’ı D’Art Shtajio tarafından tasarlanan anime tarzı müzik videosuyla çıkardı.

Başarılı müzik sanatçısı The Weeknd, geçtiğimiz saatlerde son albümü “After Hours”a ait Snowchild’a bir müzik videosu çıkardı. Müzik videosu, Habil Tesfaye’nin Japonya merkezli anime stüdyosu D’Art Shtajio’nun elinde animasyonlaştırıldı.

İlk kez 4 ay önce audio olarak yayımlanan şarkının, geçtiğimiz saatlerde yayımlanan bu klibi şimdiden milyonlarca izlenmeye sahip. 

Bu müzik videosu ile konsept, on yıl önce Toronto/Kanada’daki başlangıcından, bağımlılıkla mücadelesine ve son olarak yolculuğunun Hollywood’da “sona erdiği” mevcut başarı dalgasına yerleşen otobiyografik yolculuğa odaklanıyor. Video ilerledikçe, izleyiciye yol boyunca birçok yeni şey göstermek için şekil değiştiriyor.

the weeknd snowchild

D’Art Shtajio, 2016 yılında Arthell Isom, Darnell Isom ve Henry Thurlow tarafından kuruldu. Aynı zamanda bu stüdyo, Japonya’da siyahi birinin sahip olduğu ilk animasyon stüdyosu. The Weeknd, dördüncü stüdyo albümü After Hours’u 20 Mart’ta yayımladı. Albüm, sanatçının bir numaralı dördüncü albümü ve şimdiye kadar ilk hafta satışlarında 2020’nin en çok satan albümü.

Grammys’i kazanmaktan French House ve Daft Punk ile çalışmaya kadar birçok başarıya imza atmış, son derece saygın ve son derece yetenekli şarkıcı ve söz yazarı olan Weeknd, şimdi ise artık en yeni single’ı Snowchild’in anime tarzı bu müzik videosu ile de ölümsüzleştiğini söyleyebiliriz.

Bence video inanılmaz ve daha fazla sanatçı, özellikle bu kadar çekici ve görsel olarak tatmin edici ise anime müzik videoları yapmalı.

Total
0
Shares
Önceki
trinkets

Trinkets 2. sezonuyla 25 Ağustos’ta Netflix’te!

Sonraki
hoops

Hoops 21 Ağustos’ta Netflix’te