The Witcher

The Witcher 1. sezon kamera arkası görüntüleri yayımlandı

Oyun ve fantastik edebiyat dünyasının popüler isimlerinden olan The Witcher’ın dizi uyarlaması, geçtiğimiz yıl Netflix’te yayımlanmıştı. Dizi, bir yıl olmadan büyük bir kitleye ulaşmıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise Netflix, The Witcher ilk sezonunun 32 dakikalık kamera arkasını yayımladı.

Kamera arkasının tanıtım yazısı ise şöyle: Canavarların, balatların ve Witcher’ın Kıtası’nı hayata geçirmek için kullanılan her sihrin kamera arkasında yaşananları öğrenin. Dizinin kamera arkasına bir bakış sunan bu yapımla, oyuncu seçimlerinden Jaskier’in dile dolanan şarkısına kadar “The Witcher”ın olağanüstü dünyasına seyahat edin. 

The Witcher

The Witcher’ın ikinci sezonu ne zaman?

Netflix, ilk sezonu geçtiğimiz yıl 20 Aralık’ta yayımlanan The Witcher’ın elde edeceği başarıdan o kadar emindi ki dizinin ikinci sezon onayını daha ilk sezon yayımlanmadan önce vermişti. Netflix’in de tahmin ettiği gibi büyük bir popülerlik yakalayan yapım, şubat ayında çekimlerine başlamış ancak pandemi nedeniyle mart ayında ara vermişti. Bugünlerde tekrar sete çıkması beklenen The Witcher’ın ikinci sezonu, büyük ihtimalle 2021’in ilk yarısında tamamlanmış olacak.

Siz de kamera arkasını izlemek isterseniz, Netflix’ten ulaşabilirsiniz.

The Witcher: Kamera Arkası resmi fragmanı

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.