The Stand

Stephen King uyarlaması The Stand ne zaman yayımlanacak?

Yalnızca korku ve fantastik türünde değil, edebiyatın tüm dallarında sayısız başarılı eserler üreten Stephen King’in en popüler romanlarından biri The Stand, uzun süredir dizi uyarlaması çalışmalarıyla gündemdeydi. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi açıklandı.

The Stand

The Stand konusu

Dizi, ölümcül bir virüsün laboratuvardaki bir hata sonucunda hızla yayılarak dünya nüfusunun yüzde 99’unu öldürmesini konu alıyor. Virüse bağışıklığı olan ve hayatta kalan bir grup insanın gördüğü rüyalar, onları ortak bir amaç için aynı yerde buluşturur.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Alexander Skarsgård, James Marsden, Odessa Young, Amber Heard, Nat Wolff, Whoopi Goldberg, Jovan Adepo, Greg KinnearHenry Zaga, Katherine McNamara, Owen Teague, Heather Graham, Marilyn Manson ve Brad William Henke gibi isimler yer alıyor.

the stand

The Fault in Our Stars filmiyle tanınan ve en son The New Mutants filmini yöneten Josh Boone; dizide senarist, yönetmen ve yapımcı olarak yer alıyor. Yaratıcı ekibinde ise Justified ve SEAL Team dizileriyle tanınan Benjamin Cavell görev alıyor.

Stephen King’in aynı isimli “The Stand” romanından uyarlanan ve dokuz bölümden oluşan yeni dizi, 17 Aralık’ta izleyicileri ile buluşacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.