The Society dizisi iptal mi edildi

mm
The Society

Netflix’in ilk sezonunu 10 Mayıs 2019 tarihinde yayımladığı The Society dizisi, çok sevilmesinin ardından kısa bir sürede ikinci sezon onayını almıştı. Geçtiğimiz haftalarda ise dizinin 2. sezon çalışmalarına başlandığı duyurulmuştu. Ancak hem senaryosu hazır olan hem de çekimlerine yavaş yavaş başlanması beklenen diziden üzücü bir haber geldi. Dün akşam saatlerinde Netflix’in duyurduğuna göre, The Society dizisinin yeni sezonu gelmeyecek.

The Society

The Society neden iptal oldu?

Dizi, biraz önce de bahsettiğimiz gibi normalde hem 2. sezon onayını almış, hem de senaryosu hazırlanmış ve oyuncular ile provalara başlanmıştı bile. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeni ile çekimlerin ertelenmesi ve bu durumun da bütçe aşımına sebebiyet vermesi gerekçesi ile dizi iptal edildi.

The Society

The Society konusu

Dizi; gizemli bir şekilde, zengin New England kasabasına tıpa tıp benzeyen başka bir yere gönderilen bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Gençler, yaşadıkları kasabanın benzeri olan bu yerde ailelere dair hiçbir ize rastlamaz. Başlarına gelenlere anlam vermeye çalışan gençler eve ve ailelerinin yanına dönmenin yolunu arar. Ancak her şeyden önemlisi öncelikle hayatta kalmanın yolunu bulmaları gerekir. Nobel Edebiyat Ödüllü İngiliz romancı ve şair William Golding’in imzasını taşıyan “Sineklerin Tanrısı” romanından esinlenilen dizi Chris Keyser ve Marc Webb’in imzasını taşıyor.

Total
0
Shares
Önceki
tenet

“Tenet” filminden yeni bir fragman geldi

Sonraki
I Am Not Okay With This
mm

I Am Not Okay With This dizisi iptal mi edildi