I Am Not Okay With This dizisi iptal mi edildi

mm
I Am Not Okay With This

26 Şubat 2020 tarihinde yayımlanmaya başlanan ve kısa bir sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan gençlik-drama türündeki Netflix dizisi I Am Not Okay With This’ten üzücü bir haber geldi. Halihazırda 2. sezon onayını almış olan ve Şubat 2021’de yeni sezonunun izleyicileri ile buluşması planlanan dizinin yeni sezonunun gelmeyeceği, Netflix’in dün akşam saatlerinde yaptığı bir açıklama ile duyuruldu.

1920x1080 Sophia Lillis I Am Not Okay with This 1080P Laptop Full ...

I Am Not Okay With This neden iptal edildi?

Dizi, biraz önce de bahsettiğimiz gibi normalde hem 2. sezon onayını almış, hem de senaryosu hazırlanmıştı bile. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeni ile çekimlerin ertelenmesi ve bu durumun da bütçe aşımına sebebiyet vermesi gerekçesi ile dizi iptal edildi.

Netflix, dizinin iptali hakkında şunları söyledi:

“COVID ile oluşan koşullar nedeni ile bu kararları vermek zorunda kaldığımız için üzgünüz ve dizi yapım ekibi; Jonathan Entwistle, Christy Hall, Shawn Levy, Dan Levine, Dan Cohen ve Josh Barry’e bu şovları yapmak için yorulmadan çalışan tüm yazarlar, oyuncular ve çalışanlara emekleri için minnettarız.”

I Am Not Okay With This

I Am Not Okay With This konusu

The End of the Fuckining World’ün yazarı olan Charles Forsman’ın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan I Am Not Okay with This; yeni edindiği süper güçlerle, aile hayatıyla ve cinselliği ile başa çıkmaya çalışan 15 yaşındaki bir gencin hikayesine odaklanıyor.

Total
0
Shares
Önceki
The Society
mm

The Society dizisi iptal mi edildi

Sonraki
Clueless
mm

Clueless filmi, dizi oluyor