“Tenet” filminden yeni bir fragman geldi

tenet

Başrollerinde Robert Pattinson ve John David Washington‘ın bulunduğu, Christopher Nolan‘ın merakla beklenen filmi “Tenet”ın vizyona girmesine 4 gün kala yeni bir fragman yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan posterler ve Travis Scott’un film için özel bir şarkı yaptığını öğrenmemiz, hayranların oldukça heyecanlanmasına yol açmıştı. Vizyon tarihine bu kadar yakınken gelen fragman ise bekleyenleri oldukça mutlu etti.

Nolan’ın çoğu filminde olduğu gibi “Tenet” filminde de bilinen fazla detay bulunmamakta. Ancak Nolan’ın, bir casusluk hikayesini zaman algılarımızla oynayacak şekilde filme aktardığı söylenebilir. Tüm dünyaya yayılan ve büyük bir tehdit oluşturan Koronavirüs salgını nedeniyle, filmin vizyon tarihi sürekli ertelenmişti. 26 Ağustos’ta yayımlanacak filmin beklenen gişeye ulaşıp ulaşamayacağı ise merak konusu.

tenet

Tenet, bir sihirbazlık numarasına benziyor

Filmin başrol oyuncuların biri olan Robert Pattinson, film için şu ifadeleri kullanmıştı:

“Önce filmin gerçekten belirli bir kategorisi olduğunu düşünüyorsunuz. Film, dakikalar ilerledikçe başka bir türe evriliyor ve ‘Pekala, demek ki türü buymuş.’ diyorsunuz. Ardından Tenet, hiç ama hiç beklenmedik bir şekilde başka türlere dönüşmeye devam ediyor. İlk izlenimlerime göre bu yapım, sihirbazların tabak çevirme numarasına benziyor ve şu ana kadar gördüklerimizin en iyisi. Film boyunca önünüze dönen bir tabak konuluyor; bir tane daha, bir tane daha derken önünüzde sizi etkileyen o kadar fazla şey oluyor ki bir süre sonra işler korkutucu bir hal alıyor.”

Herkesin oldukça büyük bir beklentiyle beklediği filmin, yeni yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
bay yanlış

Bay Yanlış 9. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
The Society
mm

The Society dizisi iptal mi edildi