the old guard

The Old Guard filminden ilk fragman geldi

Netflix’in orijinal yapımı The Old Guard’ın ilk fragmanı yayımlandı

Başrolünde Charlize Theron‘un bulunduğu The Old Guard filminden ilk görseller geçtiğimiz günlerde gelmişti, şimdi de filmin ilk fragmanı yayımlandı.

Leandro Fernandez ve Greg Rucka’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan film 10 Temmuz 2020 tarihinde Netfix platformu üzerinden izleyiciyle buluşacak.

the old guard

Filmin oyuncu kadrosu

Greg Rucka’nın senaryosunu yazdığı filmin baş rolünde Charlize Theron bulunuyor. Kadroda ona Madding Crowd ve Rust and Bone gibi filmlerle tanınan Matthias Schoenaerts, Mistress of Evil’de izlediğimiz Chiwetel Ejiofor, Harry Melling, Marwan Kenzari, Natacha Karam, Kiki Layne gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin konusu

Film esrarengiz bir kadının liderliğindeki bir grup paralı askerin hikayesini anlatıyor. Bu askerlerin en önemli özellikleri ise ölümsüz olmaları. Askerler sonsuz hayattan sıkılmışken daha önce hiç bilmedikleri bir “ölümsüz”ün ortaya çıkması onları sıkıldıkları hayatlarından koparıyor ve bir maceraya sürüklüyor.

the old guard

Geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

The Old Guard filminin paylaşılan ilk görselleri ile ilgili habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/the-old-guard-dan-yeni-gorseller-yayimlandi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.