E872F998 7530 46E9 8E90 C9D6103325B8

Jujutsu Kaisen’den ilk tanıtım fragmanı geldi

Gege Akutami’nin Jujutsu Kaisen adlı mangasının TV anime uyarlamasından ilk tanıtım videosu Çarşamba günü yayımlandı.

Gege Akutami’nin yazdığı Jujutsu Kaisen mangası, 5 Mart 2018’den itibaren Weekly Shonen Jump dergisinde yayımlanmaya başlamıştı.

İçerisinde büyü ve büyülerle yapılan güzel dövüşler içeren manga, popülarite olarak ortalama bir başlangıç yaptı fakat haftalar geçtikçe çizimlerinin kalitesi, hikâyesinin gelişip benzer hikâyedeki mangalardan sıyrılması ve güzel dövüşleri sayesinde gittikçe Shonen Jump içindeki en popüler mangalardan biri haline geldi.

Shueisha, 4 Mart’ta 10. cildini yayımladığı manganın 11. cildini 4 Haziran’da yayımlayacak.

Jujutsu Kaisen ilk tanıtım

İlk çıktığı zamanda, birkaç yıla anime uyarlaması yapılması muhtemel olarak düşünülen bu manga serisi, düşünüldüğü gibi de anime oluyor.

Shueisha yayıncılığın Weekly Shonen Jump dergisi 52. sayısı, Gege Akutami’ye ait Jujutsu Kaisen mangasının televizyon animesine uyarlanacağının bilgisini paylaşmıştı.

Anime, Ekim ayında MBS’deki “Super Animeism” bloğundan, TBS ve diğer bağlı oldukları şirketlerden prömiyer yapacak.

Konusu nedir?

Garip bir nedenden dolayı, Yuji İtadori olağanüstü atletizm yeteneğine rağmen ‘Büyü Kulübü'(Occult) ile takılmaktadır ancak kulübe katılmasından kısa bir süre sonra kulüp üyeleri saldırıya uğrar, büyünün gerçek olduğunu anlar. Bu sırada gizemli Megumi Fushiguro, özel saflıkta lanetli bir nesneyi araştırmaktadır ve araştırması onu İtadori’ye götürür…

Geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.