the old guard

The Old Guard’dan ilk görseller yayımlandı!

Filmin başrolünde yıldız oyuncu Charlize Theron yer alıyor.

Son güncelleme:

Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron’un başrolünü üstlendiği yeni aksiyon filmi The Old Guard’dan ilk görseller paylaşıldı.

The Old Guard

Gina Prince-Bythewood’un yönetmenliğini üstlendiği film, Leandro Fernandez ve Greg Rucka’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanmış. Film, ölümsüz insanlardan oluşan bir grup paralı askerin yaşadıkları olayları konu alıyor. Olaylar geliştikçe daha önce tanımadıkları bir ölümsüzün ortaya çıkmasıyla kendilerini beklenmedik bir serüvenin içinde buluyorlar. Grubun lideri olan Andy karakterine Charlize Theron hayat veriyor.

The Old Guard

Entertainment Weekly’e konuşan Theron, film için aylarca süren silah kullanma eğitimi aldığını ve iki elle tutulan savaş baltasını kullanmak zorunda kaldığını açıkladı. Filmde Nile karakterine hayat veren Kiki Layne ise röportajda “Bu tür filmler genellikle erkek karaktere sahiptir. Kadın karakterler de vardır, ama adamın hikâyesinin yörüngesinde dönüp dururlar. Bu film, iki güçlü kadın hikâyesini taşıma kapasitesine sahip.” diye belirtti.

IMG 20200517 201309

Netflix’te yayımlanacak olan filmin kadrosunda Charlize Theron ‘un yanı sıra Matthias Schoenaerts, son olarak Maleficent: Mistress of Evil filminden tanıdığımız Chiwetel Ejiofor ve Kiki Layne gibi isimler de yer alıyor.

IMG 20200517 201328

Filmin yapımcılığını ise Star Terk Beyond ve World War Z gibi filmlerin yapımcısı olarak tanınan David Ellison ve Charlize Theron beraber üstleniyor. Merakla beklenen film, 10 Temmuz’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak. Filmi heyecanla bekliyoruz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Emin Alper
Balkaya filmi ne zaman çıkacak?