The New Mutants’ın açılış sahnesi yayımlandı

The New Mutants

The New Mutants’tan yeni detaylar paylaşıldı.

Defalarca ertelenen The New Mutants’ın açılış sahnesi ve ardından da son fragmanı paylaşıldı. Fragmanda Disney’in genel izleyici kitlesine hitap etmeyen giriş sahnesinden sonra insanlar için tehlikeli olduğu söylenen ergenlik çağındaki mutantların bulunduğu bir hastaneyi görüyoruz.

Bu yıl online olarak gerçekleştirilen ve 27 Temmuz’a kadar devam ettirilecek olan Comic Con etkinliğine konuk olan The New Mutants ekibi etkinlik sırasında The New Mutanst’ın açılış sahnesi ve final fragmanını paylaştı. The Fault in Our Stars ile tanınan Josh Boone‘un yazıp yönettiği film, beş genç mutantın kapalı tutuldukları tesiste bir yandan kendi güçlerinin sınırlarını test ederken diğer yandan kendilerini buradan kurtarmak için verdikleri mücadeleyi anlatıyor ve filmin oyuncu kadrosunda Anya-Taylor Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt ve Alice Braga yer alıyor.

Korku-gerilim ve fantastik türünü birleştiren çizgi roman uyarlaması The New Mutants, muhtemelen X-Men filmleri arasında en şanssız olanıydı. Yaklaşık 4 yıl önce duyurulduğu tarihten bugüne kadar birkaç kez erteleme almıştı ve sonunda kesin olarak 3 Nisan 2020 tarihinde beyaz perdede olacağı açıklanan yapım, bu sefer de dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi yüzünden ertelenmişti. Herhangi bir erteleme olmadığı sürece filmin 28 Ağustos’ta izleyici ile buluşması bekleniyor. Ancak Tenet ve Mulan gibi pek çok filmin tarihinin ertelenmesinin ardından The New Mutants’ın da ağustos ayında vizyona girmesi zor gözüküyor.

Film ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
IMG 20200724 230519

Joe Keery’nin başrol oynayacağı Spree’nin fragmanı yayınlandı

Sonraki
365 Days
mm

365 Days 2 için hazırlıklara başlandı!