365 Days 2 için hazırlıklara başlandı!

mm
365 Days
  1. Netflix’in romantik dram türündeki filmi 365 Days, yayımlandığı günden beri oldukça tartışılıyor. Netflix’te yayıma girdiği günden bu yana Top 10 listesinden inmeyen film Netflix’in en çok izlenen filmlerinden biri oldu. Şimdi ise konusu Blanka Lipińska tarafından yazılan üçlemenin, ilk romanına dayanan filmin devam filmi için çalışmalara başlandığı resmi olarak duyuruldu.

Grinin Elli Tonu serisine benzetilen 365 Days, bir tartışma konusu olarak gündemdeki yerini koruyor. Neredeyse hiç kimse tarafından beğenilmeyen,  yine de birçok ülkede Netflix’in en çok izlenen filmi olan 365 Days, erotik bir hikaye işleyişine sahip.

365 Days konusu ve oyuncu kadrosu

Film, bir mafya ailesinin üyesi olan Massimo Torricelli adındaki bir adamın genç bir kadın olan, Laura’ya aşık olmasını ve sonra dünyanın her yerinde onu arayarak kızın, sevgilisi ve birkaç arkadaşı ile birlikte Sicilya’ya bir tatile gittiği sırada adamları tarafından kaçırılmasını konu alıyor. Massimo denilen adamımız kızı hem kaçırıyor hem de esir kaldığı sırada kızın kendisine aşık olması için ona 365 gün süre veriyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka, Bronislaw Wroclawski, Otar Saralidze ve Magdalena Lamparska gibi isimler yer alıyor.

Çok fazla nefret edeni ve bir o kadar da seveni bulunan filmin devam filmine dair birçok teori var. Bunlardan en çok konuşulanı ise baş karakter olan Laura’nın ölmediği. Bu konu ile ilgili bilgiler filmin uyarlandığı Blanka Lipińska serisinin ikinci kitabında Laura karakterinin yaşadığı yönünde.

Film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
The New Mutants

The New Mutants’ın açılış sahnesi yayımlandı

Sonraki
the walking dead

The Walking Dead’in sezon finali 4 Ekim’de yayımlanıyor!