Tenet bir kez daha ertelendi!

tenet

Christopher Nolan imzalı Tenet, süresiz olarak ertelendi

Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Tenet, dünyanın birçok yerinde açılması planlanan sinema salonlarının umut bağladığı bir yapımdı.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Christopher Nolan‘ın da isteğiyle Warner Bros. çok uzun bir süre filmi ertelememişti ve film 17 Temmuz’da yayımlanacaktı. Daha sonra sinema salonlarının çoğunun o zamanda açılmayacak olduğu anlaşılınca film ertelenmişti. Film ilk önce 31 Temmuz’a, kısa süre sonraysa 12 Ağustos’a ertelendi. O dönemde Nolan’ın da filmin bir an önce vizyona girmesi için ısrarcı olduğu da göz önüne alınarak filmin 12 Ağustos’ta nihayet vizyona gireceğine neredeyse kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak Amerika’da vaka sayılarının artması, Warner Bros.’un filmi bir kez daha ertelemek zorunda kalmasına neden oldu.

tenet ertelendi

Nolan, filmi bir kez daha ertelemeyeceğini söylemişti ancak şu an film süresiz olarak ertelenmiş durumda. Yine de filmin 2020 yılında vizyona gireceğinin kesin olduğu söyleniyor. Amerika’da pek çok sinema salonunun 2021’in ortalarından önce açılamayacağını öngörülüyor. Böyle bir durumda Tenet ve Mulan gibi filmlerin vizyona girmesi söz konusu olamayacağı için bu filmlerin de 2021’e ertelenmesi kaçınılmaz gibi görünüyordu. Henüz Tenet ve Mulan’ın 2021’e ertelendiği yönünde bir açıklama gelmedi, ancak gelen bu son erteleme, adım adım oraya doğru gittiğimizi düşündürüyor.

Total
0
Shares
Önceki
Elite
mm

Elite 4. sezon oyuncu kadrosu açıklandı ve yeni sezondan ilk görseller geldi!

Sonraki
netflix

Netflix, Türkiye’den çekiliyor mu