Joe Keery’nin başrol oynayacağı Spree’nin fragmanı yayınlandı

IMG 20200724 230519

Stranger Things’ten bildiğimiz, dizinin gözbebeği Joe Keery’nin başrol üstleneceği korku-komedi türündeki film, Spree’den fragman yayımlandı

Film birçok türden besleniyor diyebiliriz. Yönetmen Eugene Kotlyarenko, bizlere hem gerilim hem korku hem de komedi türünde, kara komediyle dolu bir film sunacak gibi duruyor.

Filmin sıradışı konusu

İsmini ilk defa ocak ayında Sundance Film Festival’inde duyuran filmin konusu biraz sıradışı. Filmde sosyal medyada popüler olmak ve ilgi görmek için korkunç planlar yapan bir sosyopat ele alınıyor. Joe Keery’nin hakkını vereceğini düşündüğümüz seri katil Kurt Kunkle, sosyal medyaya saplantılı ve sorunları olan bir genç. Kurt ‘Spree’ adında bir taşıma şirketinde sürücülük yapıyor fakat gözü çok daha farklı şeylerde. Viral olmak için tabiri caizse çakma bir belgesel çekerek planlarını uyguluyor ve cinayetler işliyor. Kurt’u ise bu halinden kurtaracak kişi, yine yıldız olmaya çabalayan bir komedyen.

IMG 20200724 230707

Stranger Things ile büyük bir patlama yapan ve adını epey duyuran Joe Keery, filmin ana karakterine hayat veriyor. Film eleştirmenlerden tam not alamasa da türünün ilgi çekici filmlerinden bir tanesi olacak gibi görünüyor. Filmde Keery’nin yanı sıra Sasheer Zamata, Mischa Barton, John DeLuca, Karl Mooney, David Arquette bulunuyor.

Total
0
Shares
Önceki
Weathering With You

Weathering With You mangası sona eriyor

Sonraki
The New Mutants

The New Mutants’ın açılış sahnesi yayımlandı