The Gray Man kadrosuna yeni isimler katıldı

jessica henwick the gray man

Bir süre önce, başrolünde Ryan Gosling ve Chris Evans‘ın yer alacağı The Gray Man filmi duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde de Ana De Armas‘ın kadroya katıldığını öğrenmiştik. Bugün yapılan açıklama ile kadrodaki yeni isimler duyuruldu. 200 milyon dolarla Netflix’in gelmiş geçmiş en çok bütçeye sahip filmi olacak yapımın kadrosuna 4 yeni isim katıldı.

wagner moura the gray man

Iron Fist, Derin Sular, The Defenders gibi yapımlarda bulunan ve en son Love and Monster filmi ile karşımıza çıkan Jessica Henwick‘in, Matrix 4 filminde de yer alacağını biliyoruz. Oyuncunun yeni projesi de The Gray Man oldu. Narcos dizisinde ve Sergio filminde yer alan, Özel Tim serisinde bulunmuş Wagner Moura da kadroya yeni katılan isimlerden biri oldu.

julia butters the gray man Çocuk oyuncu Julia Butter ise Once Upon a Time in Hollywood filminde usta isimlerle çalıştıktan sonra ilk kez büyük bir rol ile izleyici karşısına çıkacak. Kadroya dahil olan son isim de Maari serisinde yer alan Dhanush oldu.

dhanush the gray man

The Gray Man konusu

Yönetmenliğini Russo kardeşler üstleneceği aynı adlı romandan uyarlanacak film, CIA operatörü ve serbest çalışan bir suikastçıyı odak noktasına alıyor.

Filmde Chris Evans’ın canlandıracağı Loyd Hansen, eski bir CIA operatörüyken Ryan Gosling ise Court Gentry adındaki dünya çapında aranan bir suçluyu canlandıracak. Lyod Hansen ise filmde Court Gentry’yi avlamak için onun peşine düşecek. Anthony Russo’nun dediğine göre film, iki büyük aktör arasında neler olabileceğini ve neler yapılabileceğini bize gösterecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Chaos Walking
mm

Chaos Walking ne zaman vizyona girecek?

Sonraki
soul

Soul ne zaman vizyona girecek?