Soul ne zaman vizyona girecek?

soul

Disney, Koronavirüs pandemisinin sinema sektörine etkisi sebebiyle Pixar yapımı varoluşsal animasyon macerası “Soul”un vizyon tarihini tekrar tekrar ertelemişti. Başlangıçta 19 Haziran 2020 olarak planlanan filmin vizyon tarihi 20 Kasım’a ertelenmişti. Daha sonra ise filmin 25 Aralık’ta Disney+ üzerinden izleyicilere sunulmasına karar verildi.

Soul

Soul, Türkiye’de ne zaman vizyona girecek?

Her ne kadar Soul’un Amerika gibi Disney+’ın olduğu ülkelerdeki vizyon programı iptal edilmiş olsa da film, Türkiye gibi Disney+’ın olmadığı ülkelerde daha önce planlandığı gibi sinemalarda izleyici ile buluşacak. Geçtiğimiz ay sinema salonlarının tekrar kapanmasıyla birlikte film, planlanıldığı gibi 20 Kasım’da vizyona girememişti. Yeni alınan gelişmelerle birlikte ise merakla beklenen Soul’un 12 Şubat 2021’de sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.

Pete Docter‘in yönetmenliğini üstlendiği filmde; ortaokul müzik öğretmeni Joe Gardner, bir jazz grubu ile birlikte çalışan jazz piyanisti olmanın hayalini kuruyordur. Bunun ardından ilk müzisyenlik deneyimini edinir. New York sokaklarında gezinen adam, birden bire kendini kanalizasyona düşerken bulur. Ancak burası aslında farklı bir dünyaya açılıyordur. Şimdi ise Dünya’ya nasıl geri döneceğini bulması gerekmektedir.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
jessica henwick the gray man

The Gray Man kadrosuna yeni isimler katıldı

Sonraki
Spider-Man 3
mm

Spider-Man 3 ne zaman çıkacak?