Love and Monsters Netflix’e geliyor

love and monsters

Love and Monsters filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Teen Wolf dizisi ile adını büyük kitlelere duyurmuş Maze Runner serisinde ve American Assassin filminde yer alan Dylan O’Brien‘ın başrol olarak yer aldığı film, Netflix’e geliyor.

Geçtiğimiz saatlerde yapılan bir açıklama ile filmin, Netflix’e geleceğini öğrendik. 2021 yılının baharında Netflix Amerika kütüphanesindeki yerini alacak filmin Netflix Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belirsizliğini koruyor. Ancak bir süre boyunca Netflix Türkiye’de olması beklenmiyor.

love and monsters

Love and Monsters konusu

Kıyamet sonrasında geçen filmin yönetmen koltuğunda Micheal Matthews otururken yapımcılığını da Shawn Levy ve Dan Cohen gibi isimler üstleniyor. Film, gerçekleşmiş bir kıyametten 7 yıl sonrasını konu ediniyor. Joel Dowson (Dylan O’Brien), yer altında kalarak hayatta kalmaya çalışmaktadır. Şans eseri bir şekilde, radyo frekansları sayesinde lisedeki aşkı Aimee (Jessica Henwick) ile iletişim kurar. Aimee’nin 80 mil ötede bir koloniyle yaşadığını öğrenen Joel, aşkı için tehlike dolu onca yolu aşıp sevgilisine ulaşmaya çalışacaktır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Only Murders in the Building
mm

Only Murders in the Building çekimlerine başlandı

Sonraki
Yeşilçam
mm

Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci Yeşilçam kadrosuna katıldı