The Gray Man

Ana De Armas, The Gray Man kadrosuna katıldı

Geçtiğimiz dönemde, başrolünde Ryan Gosling ve Chris Evans‘ın yer alacağı The Gray Man filmi duyurulmuştu. 200 milyon dolarla Netflix’in gelmiş geçmiş en çok bütçeye sahip filmi olacak yapımın kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Knock Knock, Night Clerk ve No Time to Die gibi önemli yapımlarda yer almış olan ayrıca Blade Runner 2049 filmi ile daha önce Ryan Gosling ile çalışmış olan Ana De Armas‘ın kadroya katılacağı duyuruldu. Arman’ın hangi rol ile izleyici karşısına çıkacağı ise henüz belli değil.

svg%3E

The Gray Man konusu

Yönetmenliğini ise Russo kardeşler üstleneceği aynı adlı romandan uyarlanacak film, CIA operatörü ve serbest çalışan bir suikastçıyı odak noktasına alıyor.

Filmde Chris Evans’ın canlandıracağı Loyd Hansen eski bir CIA operatörüyken Ryan Gosling ise Court Gentry adındaki dünya çapında aranan bir suçluyu canlandıracak. Lyod Hansen ise filmde Court Gentry’yi avlamak için onun peşine düşecek. Anthony Russo’nun dediğine göre film, iki büyük aktör arasında neler olabileceğini ve neler yapılabileceğini bize gösterecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.