The Gray Man, Netflix’in en yüksek bütçeli projesi olacak

ryan gosling the gray man

Başrolünde Ryan Gosling ve Chris Evans‘ın yer alacağı The Gray Man filmi, 200 milyon dolarla Netflix’in gelmiş geçmiş en çok bütçeye sahip filmi olacak. Filmin yönetmenliğini ise Russo kardeşler üstlenecek.

Bir süre önce bir Wolfman adlı bir kurt adam yapımı ile karşımıza çıkacak olduğunu öğrendiğimiz Ryan Gosling’in yeni bir filmde daha yer alacak olması hayranlarını sevindirdi. Russo kardeşler bu yeni filmde James Bond seviyesinde bir şeyler yapmak istiyorlar, bu isteklerini gerçekleştirmeye de filme ayırdıkları bütçe ile başlıyorlar.

chris evans the gray man

Mark Greaney’in aynı adlı romanından uyarlanacak film, CIA operatörü ve serbest çalışan bir suikastçıyı odak noktasına alıyor.

The Gray Man konusu

Filmde Chris Evans’ın canlandıracağı Loyd Hansen eski bir CIA operatörüyken Ryan Gosling ise Court Gentry adındaki dünya çapında aranan bir suçluyu canlandıracak. Lyod Hansen ise filmde Court Gentry’yi avlamak için onun peşine düşecek. Anthony Russo’nun dediğine göre film, iki büyük aktör arasında neler olabileceğini ve neler yapılabileceğini bize gösterecek.

Film ile ilgili detaylı bilgi ise henüz mevcut değil. Daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
netflix

Netflix’in en çok izlenen 10 filmi

Sonraki
erşan kuneri

Cem Yılmaz Erşan Kuneri adlı yeni dizisinin çalışmalarına başladı