The Crown 4. sezon ne zaman?

mm
The Crown

Netflix’in II. Elizabeth’in tahttaki yıllarına odaklanan dizisi The Crown, ilk 3 sezonu ile izleyicilerden büyük ilgi görmüştü. Dizinin 4. sezonu ise izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.

The Crown

The Crown konusu

2016 yılından beri izleyici karşısına çıkan dizi, Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki ilk yıllarının perde arkasını konu ediniyor. II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından İngiltere, siyasi karışıklık içindedir ve bu zorlu dönemde tahta bir kadın geçmektedir. II. Elizabeth’in tahta geçmesi ile yeni bir dönem başlayacaktır. Dizide; siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.

Geçtiğimiz haftalarda, Prenses Diana‘yı yeni sezonda kimin canlandıracağını ve yeni sezon tarihini öğrenmiştik. Dizinin son iki sezonunda Elizabeth Debicki, Prenses Diana olarak karşımıza çıkacak.

The Crown 4. sezon ne zaman gelecek?

Şimdilik üç sezondan ve her sezonu 10 bölümden oluşan dizi, Peter Morgan tarafından hazırlandı. Dizide Kraliçe Elizabeth, ilk iki sezon boyunca Claire Foy tarafından canlandırılırken son sezonda Olivia Colman tarafından hayat bulmuştur. Yayımlanan 30 bölümün ardından izleyici karşısına çıkacak olan 4. sezon ise 15 Kasım tarihinde Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Anne Hathaway Lockdown

Lockdown oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı

Sonraki
keira knightley the essex serpent

Keira Knightley, The Essex Serpent dizisinden ayrıldı