Lockdown oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı

Anne Hathaway Lockdown

Geçtiğimiz hafta Londra’da, “Lockdown” filminin çekimlerine başlandığını öğrenmiştik. Filmin oyuncu kadrosundaki bazı isimler de belli olmuştu. Anne Hathaway ve Chiwetel Ejiofor, filmin başrolleri olarak açıklanmıştı. Ben Stiller, Lily James, Stephen Merchant, Dulé Hill, Jazmyn Simon ve Mark Gatiss gibi isimlerin de kadroda yer aldığı belli olmuştu.

Ben Kingsley Lockdown

Filmin oyuncu kadrosuna katılan yeni isimler ise “The Office”, “Never Have I Ever”, “Late Night” gibi yapımlarda bulunan Mindy Kaling; “Gandhi”, “Schindler’s List”, “Shutter Island” gibi yapımlarda yer alan Ben Kingsley; “Bohemian Rhapsody”, “Sing Street”, “The Politician” gibi yapımlarda yer alan Lucy Boynton oldu.

lucy boynton lockdown

“Lockdown” hakkında bildiklerimiz

Hathaway ve Ejiofor, dünyanın en seçkin mağazalarından biri olan Harrods’ta yüksek riskli bir mücevher soygunu girişiminde bulunmak için ateşkes ilan eden tartışmalı bir çifti canlandırıyor. Filmin yapımcıları, Stuart Ford’un AGC Stüdyoları ve P.J. Van Sandwijk’in Storyteller Productions şirketi.

Sıkı pandemi protokolleri sırasında çekildiği bilinen filmin yönetici yapımcılar ise AGC’den Ford ve Miguel Palos olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 15. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
The Crown
mm

The Crown 4. sezon ne zaman?