Keira Knightley, The Essex Serpent dizisinden ayrıldı

keira knightley the essex serpent

“Pride & Prejudice”, “The Imitation Game” filmleri ve “Pirates of the Caribbean” serisi ile karşımıza çıkmış olan Keira Knightley, Apple TV+’ın yeni dizisi “The Essex Serpent”ta yer alacaktı. Ancak Birleşik Krallık’ta Koronavirüs vakalarının artması sebebiyle ünlü oyuncu, çocuklarının güvenliği için diziyi bırakma kararı aldı. Bu süreçte çocuklarının bakımının çok zor olduğu ve onlarla kendisinin ilgilenmesi gerektiğini belirtti.

Keira Knightley’in bu kararının ardından dizinin sadece yapımcıları değil, kostüm tasarımcıları, makyaj ekibi ve yönetmen de şok oldu. Çekimlerin başlamasına sadece 6 hafta kaldı ve yeni oyuncunun bedenine uygun kostümlerin hazırlanması için bu sürenin yeterli olacağı da şüpheli.

keira knightley the essex serpent

“The Essex Serpent” konusu

Dizi, adını da aldığı İngiltere’nin Essex şehrinde geçecek. Hikâye, kötü bir evlilikten kurtulan ve kocasından yeni ayrılmış Cora adlı bir karaktere yoğunlaşacak. Londra’da yaşayan Cora, yaşadıkları nedeniyle Essex şehrinin Aldwinter isimli küçük köyüne taşınacak. Taşındığı bu yeni köyde Cora, bazı hurafeler duymaya başlayacak. Bu hurafeler ise Essex Serpent isimli efsanevi bir yaratığın geri döndüğüne dair olacak. Dizinin çıkış tarihine dair bilgi ise henüz bulunmamakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Crown
mm

The Crown 4. sezon ne zaman?

Sonraki
The Crown

The Crown 4. sezon fragmanı yayımlandı