the batman

The Batman çekimleri yeniden başlıyor

Koronavirüs nedeniyle ertelenen The Batman’in çekimleri Temmuz ayında başlıyor. Ertelenmeden önce sadece 1/4’ü çekilen filmin prodüksiyonuna geri dönülüyor.

the batman

Çekimleri Koronavirüs salgını yüzünden ertelenen The Batman filminin çekimleri çok yakında başlıyor. Matt Reeves’in yönetmen koltuğunda oturduğu The Batman filminde başrolü Alacakaranlık, Harry Potter gibi filmlerden tanıdığımız Robert Pattinson canlandıracak.

Pek çok film ve dizide olduğu gibi The Batman’in çekimleri de Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Geçen hafta İngiltere hükûmeti tarafından duyurulan sağlık kuralları çerçevesinde büyük çaplı dizi ve filmler için belli şartlar dahilinde çekimlere Temmuz ayında yeniden başlanılmasına izni verildi.

Temmuz ayı itibarı ile geçerli olacak belirlenen kurallar çerçevesinde birçok yapım çekimlerine yeniden devam edecek. Kurallar dahilinde The Batman hariç gerçek oyuncularla yeniden çekilen Little Mermaid, çekimleri defalarca ertelenen Fantastik Canavarlar 3‘nin de çekimlerine devam etmesi bekleniyor.

The Batman’in vizyon tarihi değişti mi?

the batman

Yeni Batman filmi beklentileri karşılayacak mı henüz bilmiyoruz ancak oyuncu kadrosu şimdiden oldukça dikkat çekti. Filmde Robert Pattinson dışında; Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis, Catwoman rolünde Zoe Kravitz, Penguin rolünde Colin Farrell gibi isimler yer alıyor.

Filmin yönetmenlik ve senaryo anlamında emanet edildiği Reevers, filmin şimdiye kadar dörtte birinin tamamlanmış olduğunu doğrulamıştı. Heyecanla beklenen filmin konusuysa henüz bilinmiyor.

Her hangi bir aksilik olup film ikinci bir erteleme almadığı takdirde The Batman’in 1 Ekim 2021 tarihinde beyaz perdede olması bekleniyor. Eğer Koronavirüs salgını yaşanmasaydı film 25 Haziran 2021’de vizyonda olacaktı.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.