Sex Education

Sex Education 3. sezonu, kaldığı yerden devam etmeyecek

İlk sezonu 11 Ocak 2019 tarihinde izleyici ile buluşan Sex Education, Netflix’in en fazla izlenen içeriklerinden biri haline gelmiş ve 2. sezonu da bu yılın başında yayımlanmıştı. İzleyiciler, dizinin 3. sezonu için bekleyişe geçerken Koronavirüs salgının patlak vermesi de çalışmaların ertelenmesine neden olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda 3. sezon çekimlerinin tamamlandığı duyurulan dizi ile ilgili bugün ise yeni bir gelişme yaşandı.

sex education

Sex Education 3. sezon konusu

Dizi, kendi içine kapanık bir lise öğrencisi olan Otis’i merkezine alıyor. Seks terapisti olan annesiyle birlikte yaşayan ve arkadaşı Maeve sayesinde istemeyerek de olsa lisesindeki öğrenciler için sırlarını paylaşabilecekleri bir seks terapistine dönüşen Otis’in hikâyesini anlatan dizi; aşk, dostluk ve cinsellik gibi pek çok konuya değiniyor. 3. sezonda ise hikaye, kaldığı yerden devam etmeyecek. Dizi, hikayede zaman değişikliğine gidecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Alistair Petrie, Connor Swindells, Ncuti Gatwa ve Aimee Lou Wood gibi isimler yer alıyor. Dizinin yeni sezonunun ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak gelişmelerin önümüzdeki dönemde izleyicilere sunulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.