Sex Education, en fazla 5 sezon sürecek

sex education

İlk sezonu 11 Ocak 2019 tarihinde izleyici ile buluşan Sex Education, Netflix’in en fazla izlenen içeriklerinden biri haline gelmiş ve 2. sezonu da bu yılın başında yayımlanmıştı. İzleyiciler, dizinin 3. sezonu için bekleyişe geçerken Koronavirüs salgının patlak vermesi de çalışmaların ertelenmesine neden olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda 3. sezon çekimlerinin tamamlandığı duyurulan dizi ile ilgili bugün ise yeni bir gelişme yaşandı.

Dizi ile ilgili yeni birkaç açıklama yapıldı ve dizinin kalan yerden devam etmeyeceği duyuruldu. Aynı zamanda dizinin en fazla 5 sezon olacağı, devamı istense bile çekilmeyeceği açıklandı.

sex education

Sex Education konusu

Dizi, kendi içine kapanık bir lise öğrencisi olan Otis’i merkezine alıyor. Seks terapisti olan annesiyle birlikte yaşayan ve arkadaşı Maeve sayesinde istemeyerek de olsa lisesindeki öğrenciler için sırlarını paylaşabilecekleri bir seks terapistine dönüşen Otis’in hikâyesini anlatan dizi; aşk, dostluk ve cinsellik gibi pek çok konuya değiniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Alistair Petrie, Connor Swindells, Ncuti Gatwa ve Aimee Lou Wood gibi isimler yer alıyor. Dizinin yeni sezonunun ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak gelişmelerin önümüzdeki dönemde izleyicilere sunulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Sex Education
mm

Sex Education 3. sezonu, kaldığı yerden devam etmeyecek

Sonraki
last night in soho

Last Night in Soho fragmanı yayımlandı