Logan Lerman ve Asa Butterfield, College Republicans filminde başrol olacak

logan lerman college republicans

Indignation, Crouching Tiger Hidden Dragon, The Ice Storm, Brokeback Mountain filmleriyle adı geçen yönetmen James Schamus, yeni bir film ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Adı “College Republicans” olacak filmin başrollerinde Logan Lerman ve Asa Butterfield yer alacak.

Sex Education’ın başarılı oyuncusu Asa Butterfield‘a; Percy Jackson ve Olimposlular serisi, Hunters dizisi, The Perks of Being a Wallflower ve Fury filmleriyle tanınan Logan Lerman eşlik edecek. Logan Lerman, daha önce Indignation filminde James Schamus ile birlikte çalışmıştı.

asa butterfield college republicans

College Republicans filmine dair ilk detaylar

Yönetmen koltuğunda James Schamus’un oturduğu filmin senaryosunu, Wes Jones kaleme alacak. Bu yeni film, 1973’ün yaz aylarında geçecek. Film, Amerika’nın en kirli seçim zamanı olan bu dönemde Ulusal Üniversiteli Cumhuriyetçiler Komitesi’nin başkanlık koltuğuna geçmek için gizli işler çeviren iki kişiyi odağına alacak. Başkan olmaya çalışan Karl Rove ve onun güvenilmez reklam yöneticisi Lee Atwater, oy çalmak için bir yolculuğa çıkacaktır. Amerika siyasetinde önemli yerlere sahip olan Paul Manafort, Roger Stone, Jeff Sessions gibi Cumhuriyetçi isimler de ikilinin hedefi olacak. Ama Lee Atwater’ın beklenmedik bir şekilde tanıştığı kişi, onun kariyerini mahvedecek hamleler yapmasına sebep olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Doğduğun Ev Kaderindir

Doğduğun Ev Kaderindir 2. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
bay yanlış

Bay Yanlış 8. bölüm fragmanı yayımlandı