Sex Education

Sex Education 3. sezonu geliyor

Netflix’in sevilen dizisi Sex Education’ın, Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen 3. sezon çekimlerine başlandı. İlk sezonu 11 Ocak 2019 tarihinde izleyici ile buluşan dizi, Netflix’in en fazla izlenen içeriklerinden biri haline gelmiş ve 2. sezonu da bu yılın başında yayımlanmıştı. İzleyiciler, dizinin 3. sezonu için bekleyişe geçerken Koronavirüs salgının patlak vermesi de çalışmaların ertelenmesine neden olmuştu. Şimdi ise yeni sezon için ilk adım atıldı. Dizinin 3. sezon çekimlerine başlandığı, dizinin orijinal Instagram hesabı üzerinden bir video eşliğinde duyuruldu.

Sex Education konusu

Sex Education, kendi içine kapanık bir lise öğrencisi olan Otis’i merkezine alıyor. Seks terapisti olan annesiyle birlikte yaşayan ve arkadaşı Maeve sayesinde istemeyerek de olsa lisesindeki öğrenciler için sırlarını paylaşabilecekleri bir seks terapistine dönüşen Otis’in hikâyesini anlatan dizi; aşk, dostluk ve cinsellik gibi pek çok konuya değiniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Alistair Petrie, Connor Swindells, Ncuti Gatwa ve Aimee Lou Wood gibi isimler yer alıyor.

Sex Education

Sex Education 3. sezon ne zaman?

Dizinin ilk iki sezonu da ocak aylarında Netflix’te yayımlanmıştı. Ancak 3. sezon çekimlerinin ertelenmesinden dolayı dizinin yeni sezonu gelecek yılın ocak ayında yayımlanmayabilir. Çekimlerine başlanan dizinin yeni sezon tarihi, Koronavirüs salgınındaki gidişatın nasıl devam edeceğine göre belli olacak.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.