Ragnarok

Ragnarok 2. sezon ne zaman?

İlk sezonu 31 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan Norveç yapımı Netflix dizisi Ragnarok, oldukça sevilmiş ve çok geçmeden 2. sezon onayını almıştı. Dizisinin 2. sezonu, seyirciler tarafından heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda 2. sezon çekimlerine başlanan dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı gibi detaylar ise merak konusu.

ragnarok

Ragnarok dizisinin 2. sezonu ne zaman çıkacak?

Dizinin başrol oyuncularından Herman Tømmeraas, Instagram hesabından yaptığı bir soru-cevap etkinliği sırasında dizinin 2. sezonu ile ilgili bir soruyu yanıtladı. 2. sezon yayın tarihini belirtmeyen oyuncu, yeni sezonun yakında geleceği sinyallerini verdi.

“Söyleyemem. Ama yakında olacak. Diziyi izlediğiniz ve ilginizi gösterdiğiniz için teşekkürler. Bu çok şey ifade ediyor.”

Ragnarok konusu

İnsanlığın iklimsel bir kıyametin eşiğinde olduğu yakın bir gelecekte geçen dizi, Edda adlı kurgusal bir Norveç kasabasının sakinlerine odaklanıyor. İklimsel felaketler adım adım dünyayı felakete sürüklerken kasabada yaşayan bir grup genç, doğaüstü güçlere sahip olduklarını keşfederler. Bu esrarengiz güçlerle birbirlerine bağlanan bu genç grup, çok geç olmadan bir araya gelip Nors mitolojisinde bahsi geçen Ragnarok’u andıran bu kıyameti durdurmalıdır.

Ragnarok' Season 1 Review: The Battle For Climate Change Supremacy

Danimarka’nın en başarılı dizilerinden Borgen’ın senaristi olan Adam Price‘ın yaratıcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda; David Stakston, Jonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Herman Tømmeraas, Emma Bones, Henriette Steenstrup, Odd-Magnus Williamson, Synnøve Macody Lund, Bjørn Sundquist ve Gísli Örn Garðarsson gibi çoğunlukla yerel oyuncular tercih ediliyor.

Dizinin ilk sezonu altı bölümden oluşuyordu ve bölümleri ortalama 40-45 dakika uzunluğundaydı. 2. sezonunun kaç bölümden oluşacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.