Erşan Kuneri dizisi Netflix’te yayımlanacak

erşan kuneri

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ilk kez G.O.R.A filmiyle karşımıza çıkan ve büyük ses getiren Erşan Kuneri karakteri için dizi çekecek. 8 bölümden oluşacak diziyle ilgili Cem Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda şu ifadeleri kullanmıştı:

“Sonbahar gibi çekimlerine başlayacağız. Oyuncu kadrosu henüz belli değil. Dizi, yerli bir dijital platformda yayımlanacak.”

ersan kuneri seyrederiz

Cem Yılmaz, dizinin Netflix’te yayımlanacağını açıkladı

Ünlü komedyen, dizinin yerli bir platformda yayımlanacağını belirtse de bu platformun ismini vermemişti. Bazı söylentiler, dizinin Acun Ilıcalı’nın kuracağı Exxen adlı dijital platformda yayımlanacağı yönündeydi. Ancak Cem Yılmaz, projenin Netflix’te yayımlanacağını ve tek kamera yöntemiyle çekilecek sit-com benzeri bir yapım olacağını açıkladı. Ayrıca sözlerine şunları da ekledi:

“İlk defa bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım? İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak.”

Erşan Kuneri konusu

Dizi, sekiz bölümlük bir mini dizi olacak ve bir erotik film yapımcısı olan Erşan karakterinin farklı film türlerini denemesini konu alacak. Geçmiş yıllarda geçecek olan dizi, sadece sekiz bölüm uzunluğunda olmasına rağmen 1975’den 1978’e kadar olan üç yıllık bir dönemi anlatacak.

6 ay içinde çekimlerine başlanması planlanan diziyle ilgili yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Dash and Lily
mm

Dash and Lily dizisinden ilk tanıtım yayımlandı

Sonraki
Ragnarok
mm

Ragnarok 2. sezon ne zaman?