Netflix, The Walking Dead 10. sezonunu kütüphanesinden kaldırdı

mm
the walking dead seyrederiz

Netflix, 31 Ekim 2010 tarihinden beri hayatımızda olan zombi temalı The Walking Dead dizisinin 10. sezonunu kaldırdı. Tüm dünyada izlenme rekoru kıran The Walking Dead dizisinin 10. sezonu, 6 Ekim Salı günü Netflix platformunda yayımlandı. Ancak aboneler, bundan kısa bir süre sonra bir şaşkınlık yaşadı. Çünkü platform, yayımladığı 10. sezonu birkaç saat içerisinde kaldırdı.

The Walking Dead

The Walking Dead 10. sezonu Netflix’e geri gelecek mi?

Kullanıcılar, Netflix’in sezonu kaldırmasının ardından bu duruma sosyal medya üzerinden duruma tepki gösterdi. Netflix ise bu konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı ancak konu ile ilgili neden soran bir Twitter kullanıcısına şu yanıtı verdi:

“Öngöremediğimiz bir aksilik çıktı. Ama geri gelecek, tarihi kısa bir süre sonra açıklayacağım.”

The Walking Dead

The Walking Dead konusu

Aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan dizi, dünya çapında beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan bulaşıcı bir zihinsel hastalık sonucu, medeniyetin sonunu getiren bir zombi istilasını konu ediniyor.

Bu dünyada, zombiler, hikâyenin geçtiği bölgenin yerel argosunda “aylaklar” adıyla anılmaktadır. Sadece beyinleri yok edilerek etkisiz hale getirilebilen bu aylaklar, herhangi bir canlıyı yakalayıp parçalayarak yiyen “yaşayan ölüler” olarak betimlenmiştir. Aylaklar, ayrıca, sağlıklı insanları ısırarak veya tahrip ederek içlerindeki zombi virüsünü bulaştırma yoluyla kendileri gibi birer zombiye dönüştürebilmektedir. Seri, bu vahşi zombilerin ortaya çıkışını ve bu ani gelişme sonrasında kendilerini amansız bir yaşam mücadelesi vermek zorunda bulan bir küçük grubun hikâyesini anlatıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Ragnarok
mm

Ragnarok 2. sezon ne zaman?

Sonraki
Spencer
mm

Prenses Diana biyografisi “Spencer” çekimlerine ocak ayında başlanacak