Outer Banks

Outer Banks 2. sezon çekimleri başladı

İlk sezonu 15 Nisan 2020’de Netflix’te yayımlanmaya başlayan aksiyon gizem türündeki Amerikan gençlik dizisi olan Outer Banks, yayımlandığı günden bu güne oldukça geniş bir hayran kitlesi edinmiş ve çoğu ülkede oldukça sevilmiş bir dizi. Sevilen dizinin 2. sezon onayını aldığını geçtiğimiz aylarda duymuştuk. Şimdi ise dizinin merakla beklenen 2. sezonu için yeni bir adım atıldı ve yeni sezon çekimlerine başlandığı, Netflix’in Instagram hesabından paylaşılan bir gönderi ile duyuruldu.

 

Outer Banks konusu

7,6’lık bir IMDb puanına sahip dizinin konusu ise şöyle: Kuzey Carolina’da yaşayan bir grup gencin öne çıkan ismi olan John B.’nin kayıp olan babasına neler olduğunu öğrenmek isteyen grup bunun peşine düşer. John B, zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada yaşayan bir gençtir. Garsonluk yapıp tekne kiralayarak günlerini geçiren John B ve üç arkadaşı, birlikte güzel vakit geçirmek için ellerinden geleni yapar. Bir gün mavi sularda gezerken batık bir tekne bulan John B, bunun yıllardır kayıp olan babası ile bağlantılı olabileceğinden şüphelenir. Babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmaya karar veren John B, üç arkadaşı ile birlikte harekete geçecektir.

Outer Banks

Ünlü yönetmenler Josh Pate, Jonas Pate ve Shannon Burke imzalı olan dizinin 1. sezon oyuncu kadrosunda ise Chase Stokes, Madelyn ClineRudy Pankow, Jonathan Daviss ve Madison Bailey gibi isimler yer alıyordu. Ortalama 50 dakikalık 10 bölümden oluşan Outer Banks dizisinin 2. sezon bölümlerinin de aynı şekilde olması bekleniyor.

Dizinin yeni sezonun ne zaman geleceği ve yeni sezon konusuna dair detaylar ise henüz açıklanmadı. Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.