hercai

Hercai 39. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

15 Mart 2019 tarihinden itibaren ATV’de yayımlanan Hercai, 3. sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Mia Yapım imzalı Hercai dizisinin 39. bölümü bu cuma (18 Eylül) ATV ekranlarında olacak. Geçtiğimiz dakikalarda ise 39. bölümden yeni bir fragman daha yayımlandı.

Senaryosu Eda Tezcan tarafından kaleme alınan dizisinin yönetmen koltuğunda; Cem Karcı, Barış Yöş ve Benal Tairi oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Oya Unustası, Ahmet Tansu Taşanlar, Serdar Özer, Gülçin Hatıhan, İlay Erkök, Cahit Gök gibi isimler bulunuyor.

svg%3E

Hercai 38. bölümünde neler oldu?

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli biri tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz, Miran’ın şüphelenmesine neden olur. Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran’ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir. Bundan sonra yalansız bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran’dan bir karar vermesini ister.

Bunca yıl başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey’e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran’ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umudunu da yitiren Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider. Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak isteyen Azize Aslanbey vardır. Ancak beklenmedik bir haber, yaşananların tüm seyrini değiştirir.

Yayımlanan son fragmana aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.