netflix ağustos takvimi

Netflix Türkiye Ekim 2020 programı

Netflix Türkiye’de, ekim ayında izleyebileceğiniz yeni yapımları ve yeni sezonları sırasıyla bu yazımızda derledik. İşte önümüzdeki ay Netflix’te yayımlanacak olan dizi ve filmlerin takvimi:

Emily in Paris

2 Ekim

Ünlü oyuncu Lily Collins‘in başrolünde bulunduğu dizide olaylar, Şikagolu hırslı bir pazarlama yöneticisi olan Emily Cooper’ın, Paris’te rüya gibi bir iş fırsatı yakalaması üzerine gelişiyor. Emily’nin yeni hayatında; işini, arkadaşlarını ve aşkı aynı anda idare etmeye çalışmasını izleyeceğiz. Lily Collins’in “Gerçek bir rüya proje.” olarak tanımladığı Emily in Paris, 2 Ekim tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Hubie’nin Cadılar Bayramı

7 Ekim

Hubie Dubois, doğup büyüdüğü ve büyük bir sevgiyle bağlı olduğu Salem’de hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından alay edilen bir adamdır. İyi huylu biri olan Hubie’nin hayatı, kendisini Cadılar Bayramı gecesinde bir cinayet davasının merkezinde bulması ile bambaşka bir hâl alır. Yaşanan cinayet, yapılacak kutlama için tehlike oluşturur. Memleketi için her şeyi yapmaya hazır olan Hubie, Cadılar Bayramı kutlamalarını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir. Adam Sandler‘ın başrolünde olduğu “Hubie’nin Cadılar Bayramı” 7 Ekim Çarşamba günü Netflix arşivine eklenmiş olacak.

The Haunting of Bly Manor

9 Ekim

2018 yılında The Haunting of Hill Hause ismi ile yayımlanmış dizi, yeni sezonda The Haunting of Bly Manor adı ile devam edecek. İki kardeşe bakmak ile görevli bir mürebbiyenin, konuk olduğu evde hayaletler görmesiyle başlayacak olan ve her bölümü farklı bir senaryodan oluşacak yeni sezon, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Dizinin 2. sezonu 9 Ekim Cuma günü izleyiciler ile buluşacak.

The Trial of the Chicago 7

16 Ekim

The Trial of the Chicago 7, 1968 Demokratik Parti Ulusal Kongresi sırasında Chicago’da gerçekleşen karşı kültür protestoları nedeni ile suçlanan yedi sanığa dava açılmasını konu alıyor. Sanıkların, 1969 yılında görülen meşhur duruşmasına ve ABD’nin günümüzdeki karşıt kültür akımının temellerinin atıldığı günlere işaret eden filmin başrolünde, Joseph Gordon-Levitt, Eddie Redmayne ve Sacha Baron Cohen gibi önemli isimler yer alıyor. Film, 16 Ekim Cuma günü Netflix’te yayımlanacak.

Criminal 2. sezon

16 Ekim

Criminal dizisi, işlenen bir suç ile ilgili yürütülen soruşturmanın tüm detaylarını izleyicilerin gözleri önüne seriyor. Sorgu odasında yaşananlara ayna tutulan dizide; Fransa, Almanya, İspanya ve İngiltere’de geçen dört farklı hikaye konu ediliyor. Konular, bir polis memuru ve zanlı arasındaki sorgu süreci üzerinden işleniyor. Dizinin 2. sezonu 16 Ekim Cuma günü yayımlanacak.

Rebecca

21 Ekim

Netflix orijinal filmi, zengin bir adam ile evlenmiş genç ve saf bir kadının hikayesini konu alıyor. Başlarda her şey yolunda gibi görünse de zamanla kocasının ve evdeki hizmetçilerinin kocasının ilk karısına karşı duyduğu bağlılığı görmeye başlar, evde yaşayan hiç kimse Rebecca‘nın izlerini silememiştir.

Kadrosunda Call Me By Your Name, The Man from U.N.C.L.E. gibi filmlerde yer almış Armie Hamer ve Baby Driver, Cindirella gibi yapımlar ile ünlenmiş Lily James bulunuyor. Merakla beklenen film, 21 Ekim’de yayımlanacak.

The Quenn’s Gambit

23 Ekim

Soğuk Savaş döneminde geçen dizi, Beth Harmon isimli öksüz bir satranç dehasının sekiz yaşından yirmi iki yaşına kadar yaşadıklarını ve dünyanın en iyi satranç oyuncusu olma yolculuğunda madde bağımlılığına karşı verdiği mücadeleyi konu alıyor. Merakla beklenen dizi, 23 Ekim Cuma günü Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.