rebecca

Rebecca filminin fragmanı yayımlandı

1938 yılında yazılmış aynı adlı romandan uyarlanan “Rebecca” filminin fragmanı, Netflix’in resmi YouTube kanalında yayımlandı. Filmin yönetmen koltuğunda; “High-Rise”, “Free Fire”, “A Field in England” gibi beğeni kazanan filmlere imza atan İngiltereli yönetmen Ben Wheatley oturuyor.

Dizinin başrollerinde; “Cinderella”, “Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz” ve “Baby Driver” yapımlarında bulunmuş Lily James; “Call Me By Your Name”, “The Man from U.N.C.L.E.”, “Social Network” yapımlarında boy göstermiş Armie Hamer bulunuyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kardosunda; Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes, Sam Riley, Ann Dowd ve Bryony Miller gibi isimler de bulunuyor.

Film, 21 Ekim 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

rebecca

“Rebecca” filminin konusu

Orijinal Netflix filmi; bir yıl önce dul kalmış yakışıklı bir erkekle evlenen Fontaine’in, kocasının eski eşi Rebecca’nın gölgesi altında kalmasının hikâyesini anlatıyor. Filmde Kristin Scott Thomas, ölen Rebecca’nın anısını her daim canlı tutan evin kâhyası Mrs. Danvers’ı canlandırıyor.

21 Ekim tarihinde izleyici ile buluşacak filmin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.