bay yanlış

Bay Yanlış 13. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel‘in bulunduğu Bay Yanlış dizisinin yeni fragmanı yayımlandı. Dizinin 12. bölüm 2. fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalından izleyiciye sunuldu.

Fox TV‘nin yaz dizisi, Deniz Yorulmazer tarafından yönetiliyor. Dizinin senaryosu ise Aslı Zengin ve Banu Zengin tarafından kaleme alınıyor. Gold Film imzalı dizi, cuma günleri ekranlarda gösteriliyor.

Dizi, Özgür ve Ezgi’nin hikayesini odağına alıyor. Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan birisi ve restoran-bar sahibidir. Ezgi ise artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin, ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür ise kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

Bay Yanlış

Bay Yanlış 12. bölümde ne oldu?

Tolga’nın, Ezgi’nin patronu olduğunu öğrenen Özgür deliye döner. Ezgi hemen işi bırakır. Ama Tolga, La Gabbia’yı alana kadar rahat etmeyecektir ve Gizem’in de desteğiyle Ezgi’yi zor durumda bırakmak için çoktan planlarını yapmıştır. Özgür’ün Ezgi’ye olan zaafından faydalanır. Söz konusu Ezgi olunca Tolga’nın istekleri karşısında Özgür için karar vermek daha da zorlaşır. Bu arada Özgür, bir yandan yeni mekanla ilgilenir ve oranın açılışını yapar. Tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.