Çukur dizisine yeni transfer var

Çukur

Ünlü oyuncu Mustafa Avkıran, Çukurun kadrosunda!

Çukur, yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Önce Barış Arduç’un katıldığı diziye son olarak komedi dizilerinin sevilen ismi İrem Sak da dahil olmuştu. Hız kesmeyen Ay Yapım, bu kez de dizi dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Mustafa Avkıran’ı kadroya dahil etti. Çukur ekibi, bu haberi resmi Twitter hesaplarında duyurdular.

Mustafa Avkıran, Erdenetlerin babasına hayat verecek

Daha önceleri Kuzey Güney ve Yeni Gelin gibi popüler dizilerde yer alan Mustafa Avkıran, Çukur dizisinde Çağatay (Nejat İşler) ve Arık Böke Erdenet’in (Barış Arduç) babası Cengiz Erdenet karakterine hayat verecek. Kariyerinde sayısız dizi, film ve tiyatro oyunu bulunan Avkıran, fenomen dizi ile bir kez daha hayranlarıyla buluşacak.

Çukur’da en son neler olmuştu?

Çukur 3. sezon 26. bölümde (93. bölüm) telekonferans ile çevrimiçi ortamda buluşan Koçovalı kardeşler aralarındaki problemi yine çözememiş ve bildikleri yoldan gitmeye karar vermişlerdi. Mahalledekiler de görüntülü toplantı yaparak yeni düşmanları Arık Böke Erdenet hakkında topladıkları bilgileri birbirleri ile paylaştılar. Salgından önceki son bölümde Yamaç Koçovalı liderliğindeki Çukur, Çağatay Erdenet’ten kurtulmayı başarmıştı. Çağatay’ı tuzağa düşürmek için harika bir plan yapan Yamaç ve Salih, kanıtlarla beraber Çağatay’ı polise teslim etmişti. Çağatay, Erdenet nüfuzunu kullanarak hapis cezasından kurtulmuş fakat babasının kementini yemekten kurtulamamıştı. Tüm bunların üzerine Erdenet ailesi ise Çukur’a karşı oyuncu değişikliğine gidiyor. Oyunda artık Çukur’u daha ciddiye alan ve ilk günden tek başına Çukur’a giderek Yamaç’ın karşısına dikilen Arık Böke Erdenet var.

Diziyle ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
bad hair

Bad Hair filminden tanıtım fragmanı yayımlandı

Sonraki
aquaman

Aquaman’ın yönetmeni James Wan, devam filmi hakkında konuştu