Yarım Kalan Aşklar final bölümü yayımlandı

mm
Yarım Kalan Aşklar

Yarım Kalan Aşklar dizisinin final bölümü yayımlandı. İlk olarak 30 Eylül 2020 tarihinde izleyici karşısına çıkan “Yarım Kalan Aşklar” dizisi, izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandı ve genellikle olumlu yorumlar aldı. BluTV’de seyirci ile buluşan dizinin final bölümü geçtiğimiz dakikalarda izleyicilere sunuldu.

Yarım Kalan Aşklar - Yarım Kalan Aşklar BluTV'de

Yarım Kalan Aşklar konusu

Dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden ve başka bir bedende dünyaya gelen Ozan’ı konu ediniyor. Çift, mutluluklarını evlilikle taçlandırmaya karar verir. Ancak onlar evlenecekleri günü beklerken, korkunç bir olay meydana gelir. Ozan, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeder. Ancak Ozan, başka birinin bedeninde dünyaya geri döner. Hayata yeniden dönen Ozan’ı bekleyen iki görev vardır. Ozan, kendisini kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e gerçekleri anlatmak için harekete geçer.

Dizinin başrollerinde ise “Bodrum Masalı”, ilk Netflix Türkiye filmi “Yarına Tek Bilet“, “Çukur” gibi yapımlarda bulunmuş Dilan Çiçek Deniz; “Bizim Hikaye”, “Aşk Laftan Anlamaz” gibi yapımlarda bulunmuş Burak Deniz yer alıyor. İkili daha önce “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde de birlikte rol almışlardı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Holidate
mm

Holidate 2 çıkacak mı?

Sonraki
songbird

Songbird fragmanı yayımlandı