emily in paris

Netflix dizisi Emily in Paris’ten ilk fragman

Sex and the City dizisinin yaratıcısı Darren Star’ın yaratıcılığını üstlendiği drama ve komedi türlerini harmanlayan yeni Netflix dizisi Emily in Paris’ten ilk fragman yayımlandı. Başlangıçta Paramount Network tarafından geliştirilen ve yeşil ışık alan dizinin hakları, birkaç ay önce Netflix tarafından satın alındı. Dizi, 2 Ekim 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Emily in Paris

Emily in Paris konusu

Dizide olaylar, Şikagolu hırslı bir pazarlama yöneticisi olan Emily Cooper’ın, Paris’te rüya gibi bir iş fırsatı yakalaması üzerine gelişiyor. Emily’nin yeni hayatında; işini, arkadaşlarını ve aşkı aynı anda idare etmeye çalışmasını izleyeceğiz. Dizinin oyuncu kadrosunda; Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu ve Ashley Park gibi isimler yer alıyor.

Lily Collins, Darren Star ile çalışacak olmasının heyecanını şu şekilde anlatıyor:

“Darren’in tüm şovları beni derinlemesine etkileyerek kadınlık yolculuğumda bana destek oldu. Bu yapım için Paris’ten daha ilham verici bir şehir de düşünemiyorum. Gerçek bir rüya proje!”

Merakla beklenen Emily in Paris dizisinden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.