1598985830531 231052519

Arıza dizisinin 3. tanıtım fragmanı yayımlandı

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarından yayımlanacak olan Arıza dizisinin 3. tanıtımı yapıldı. Dizi, ismini başkarakter Ali Rıza’nın adından alıyor. Ayrıca dizinin yakında yayım hayatına başlayacağı da belli oldu.

Arıza oyuncu kadrosu

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği ve senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza 1.Bölüm izle | Dizi Film Fragman izle | Diziris

Arıza dizisi konusu

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları, her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Kadrosuyla dikkat çeken dizi Arıza’nın ilk bölümünün, eylül ayının kaçında veya hangi gün yayımlanacağı henüz belli değil. Dizinin yayımlanan ilk tanıtımına hemen aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.