Netflix

Netflix bazı içeriklerini ücretsiz izlemeye açtı

Geçtiğimiz aylarda, aktif olmayan hesapları boş yere ödeme yapmamaları için kapatan ve kısa bir süre önce de 30 günlük ücretsiz deneme süresini yeniden kullanıma sunan Netflix, yine kullanıcıları memnun edecek bir harekette bulundu. Platform bu sefer de bazı orijinal içeriklerini ücretsiz izlemeye açtı.

Dünyanın en büyük dijital yayın platformu olan Netflix’te artık “Netflix’i Ücretsiz İzleyin” adlı bir seçenek bulunuyor. Ancak bu ücretsiz izleme seçeneği, 30 günlük deneme özelliğinden farklı. Kullanıcılar artık Netflix’in bazı orijinal yapımlarını ücretsiz bir şekilde ve herhangi bir abonelik gerektirmeden izleyebiliyorlar.

Netflix

Netflix’in ücretsiz izlemeye açtığı yapımlar hangileri?

Netflix’in yeni özellik için oluşturduğu sayfada şu an için 10 adet orijinal içerik bulunuyor. Bu içeriklerden bazıları ise şunlar: Stranger Things, Elite, When They See Us, Love is Blind, Patron Bebek, Bird Box ve Murder Mystery. Söz konusu filmler rahatlıkla ücretsiz bir şekilde izlenebiliyorken dizilerin ise tüm sezonları açık değil. Netflix, potansiyel kullanıcılarına bu dizilerin yalnızca ilk bölümünü sunuyor. Yani bir bölümü beğenip izlemeye devam etmek isterseniz Netflix abonesi olmanız gerekiyor.

Ayrıca belirtilen yapımlara tüm cihazlardan erişilemiyor. Bu özellik şu anda sadece web kullanıcıları için aktif edildi. Telefonlarda veya akıllı TV’lerde bu özellik yer almıyor.

Yönetici

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.