The Night Beyond the Tricornered Window

The Night Beyond the Tricornered Window filmi ertelendi

Live-action The Night Beyond the Tricornered Window filmi Koronavirüs nedeniyle ertelendi

Yukihiro Morigaki’nin yönetmen koltuğunda oturduğu film, başlangıçta 30 Ekim 2020’de piyasaya sürülecekti. Tomoko Yamashita’nın doğaüstü gizem mangası Sankakumado no Sotogawa wa Yoru / The Night Beyond the Tricornered Window’un yaklaşan live-action film uyarlaması için resmi web sitesi, COVID-19 virüsünün yayılması ışığında Japonya’daki gösteriminin 2021’e erteleneceğini duyurdu.

Filmin ertelenme haberini üç ana oyuncusu; Masaki Okada (Rihito Hiyakawa), Jun Shidou (Kosuke Mikado) ve Yurina Hirate (Erika Hiura) Twitter üzerinden bir video paylaşarak duyurdu.

Resmi web sitesi: “Filmin vizyona girmesini dört gözle bekleyenler için ve rahatsızlıktan dolayı kalbimizin derinliklerinden özür dileriz. Öğrenip daha da keyif alabilesiniz diye önümüzdeki yıl vizyona girecek olan film hakkında size bilgi vermeye devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. ”

Filmin 2021 yılının hangi zamanında geleceği ise henüz belli değil. Ancak film ekibinin çok geçmeden yeni gelişmeleri bizlerle paylaşacaklarından eminiz.

Fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.